AKCIJAS - ATLAIDES

 
 
VISZEMĀKĀS CENAS- AR 99,9% GARANTIJU
 
"Saldākiem sapnīšiem" kļuvis iemīļots un pazīstams gultas veļas un piederumu interneta veikals plašam Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju interneta lietotāju lokam. Veļas par zemām cenām šeit varēja atrast vienmēr, taču  tagad pārsteidz Jūs ar pavisam zemām cenām. Nereāli? Pilnīgi reāli! Ieskaties  mūsu piedāvājumā un iegādājies! Dodam 99,9 % garantiju, ka tieši šādus, identiskus komplektus, kādus piedāvā mūsu internetveikals, par tik zemām cenām neatradīsiet nekur visā Latvijā! Bet, ja, tomēr, Tev ir zināmas konkrētas preces, kas citviet tiek tirgotas vēl lētāk, tad mums personīgi nosūti informāciju (linku/norādi) uz e-pastu info@saldakiemsapnisiem.lv , un mēs Tev to pārdosim VĒL AR 10% ATLAIDI rēķinot no viszemākās cenas!
 

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Iepērcies summā virs 100,00 Eur un mēs piešķirsim pasūtījumam BEZMAKSAS PIEGĀDI AR OMNIVU. Atlaide attiecas uz pasūtījumiem, kuri nosūtāmi vienā pakā. Ja pasūtījums nosūtāms vairākos sūtījumos, tad par katru papildpaku ir standara piegādes izdevumi +4,00 Eur, un tie tiek iekļauti rēķinā.

 

PASTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM- PASTĀVĪGI IZDEVĪGĀKI PIRKUMI

Sākot ar 2014. gada 1.maiju veiktajiem pasūtījumiem internetā piemērojam PASTĀVĪGO KLIENTU pasūtījumiem ATLAIDES, ja to sastāvā nav AKCIJAS, NOCENOTAS, vai jebkāda cita veida preces par zemāku cenu:

ZELTA KLIENTIEM

 VIENMĒR -10% ATLAIDE!!!

* Ja pretendē uz kādu no augstāk minētajiem statusiem, pasūtījumā papildus informācijas laukā norādi iepriekšējo rēķinu nr. Pēc  ZELTA KLIENTA statusa sasniegšanas iepriekšējie rēķinu nr. vairs nebūs jāuzrāda- Tev tiks piešķirts pastāvīgā ZELTA KLIENTA NUMMURS!

 

_________________________________________________________________________________________________________

IZMANTO IESPĒJU SEV VAI SAVIEM MĪĻAJIEM IEGĀDĀTIES

SKAISTU UN LABU GULTAS VEĻU!

Jautājumiem: 
 info@saldakiemsapnisiem.lv

 
***  ATLAIDES UN AKCIJAS KOPĀ NESUMMĒJAS
to top