IEGĀDE - PIEGĀDE

 

 

Piedāvājam iespēju iegādāties gultas veļas un piederumus Jums ērtākā veidā:

 
  1. Uz vietas veikalā - noliktavā Saldū, Rīgas ielā 22 (darba dienās no 10:00-14:00)
  2. Pasūtot interneta veikalā, un saņemot ar Latvijas pasta, Pasta stacijas, vai pakomāta Omniva starpniecību (*piegādes izdevumi LV teritorijā ir +3,00 EUR neatkarīgi no pasūtīto preču skaita, lieluma, vai svara, bet ārpus LV robežām pēc Latvijas pasta noteiktajām izmaksām, kuras katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli)
 
 

     Iepirkšanās interneta veikalā ļauj Tev ietaupīt gan naudu, gan laiku. Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu un patīkamas, izdevīgas cenas. Izvēlēto preci "liec grozā" un aizpildi laukus ar nepieciešamo informāciju (vārds, uzvārds, tel.nr., piegādes veids, adrese). Izmanto iespēju ievadīt papildus informāciju, ja tas ir nepieciešams pasūtījuma izpildei, un apstiprini, ka esi iepazinies/usies ar Lietotāja līguma un Privātuma politikas noteikumiem un tiem piekrīti. Pasūtījumus apstrādājam interneta veikala darba laikā. Ja pasūtījums veikts citā laikā, tas tiks apstrādāts nākamajā darba dienā.

 

IEVĒRĪBAI!

*** Avansa rēķina apmaksas derīguma termiņš ir 3 dienas no rēķina saņemšanas dienas (neieskaitot).

*** Ja rēķins par pasūtītajām precēm netiek apmaksāts šo 3 dienu laikā vai nav bijis iepriekš norādīts (papildus informācijas laukā) cits samaksas termiņš, tad "Saldākiem sapnīšiem" darbiniece ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu, vai pasūtīto/aizteikto preci nodot atpakaļ  tālākai tirdzniecībai un rēķinu anulēt, vai vienosies par citu- konkrētu apmaksas datumu. Tomēr, cerot uz abpusēji patīkamu sadarbību un cienot viens otra laiku un darbu, ja ir šaubas par spēju apmaksāt pasūtījumu vai nepārliecinoša vajadzība pēc iekārotās preces, lūdzam lieki pasūtījumus neveikt.

*** Apmaksātie pasūtījumi tiek izsūtīti katru darba dienu reizi dienā. Operatīvai saņemšanai iesakām pasūtījumu apmaksu veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas. SIA "Saldākiem sapnīšiem" apkalpo SWEDBANK. 

*** Pasūtījuma piegādes/saņemšanas laiks no rēķina apmaksas ienākšanas Uzņēmuma kontā ir 1- 4 dienas.

* Piegādes izmaksas segām un spilveniem tiek aprēķinātas individuāli- atkarīgs no nosūtāmo paku daudzuma par vienu sūtījumu rēķinot +3,00 Eur.

Preču atgriešanas noteikumi. )

 

Veikala - noliktavas darba laiks:

enlightened DARBA DIENĀS no 10:00-14:00  

enlightened sestdienās un svētdienās ATPŪŠAMIES

 Tel. 20097304

 info@saldakiemsapnisiem.lv

to top