logo
Seko mūsu lapai
GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"
GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par vienmēr patīkami ZEMĀM CENĀM tiem, kas ir PAR jaukiem sapnīšiem un patīkamu gulēšanu! :)
Mums seko 11 268

5 iemesli, kāpēc gultas veļa IR IDEĀLA DĀVANA!

Kvalitatīva gultasveļa no dabīgiem materiāliem – 100% kokvilnas, kokvilnas satīna vai kokvilnas flaneļa  ir viens no komponentiem, kas nodrošinās labu naktsmieru. Un, kā jau zinām, miegs ir vitāli svarīgs gan labam izskatam, gan pašsajūtai. Tāpēc, ja ir vēlme iepriecināt kādu mīļu cilvēku vai, galu galā, pašam sevi ar īpašu dāvanu, divreiz nedomājot, droši var iegādāties gultasveļas komplektu.

1. Gultasveļa tiek praktiski izmantota katru dienu

Dāvanas kas ir dārgas, izsmalcinātas, tomēr derīgas vien putekļu krāšanai aiz sekcijas stikla, nekad nebūs tikpat mīļas, kā tās, ko varam veiksmīgi integrēt savā ikdienā. Un kas vēl spēs sildīt sirdi tikpat stipri kā pieskārienam patīkama gultasveļa, kurā ieritināties pēc nogurdinošas darba dienas, izstaipīties agros rītos, vai ņurcīties pa to slinkajās brīvdienās.

2. Gultasveļu iespējams padarīt pavisam īpašu un individuālu

Gultasveļu iespējams atrast dažādos izmēros un krāsās, arī ar oriģinālu dizainu vai ar izšuvumiem, mežģīnēm, apmalītēm, īpaši nostrādātām vīlēm un aizdarēm. Turklāt, piemēram, jebkuru gulta veļu var ar konkrētam cilvēkam veltītu "odziņu" izšūt, apstrādāt ar aplikāciju vai kā citādi padarīt specializētu, kas ikvienam ļaus sajusties ļoti svarīgam un nozīmīgam. Un tieši tāds jau ir dāvanas mērķis – atgādināt saņēmējam, ka esi par viņu pa īstam piedomājis.

3. Reti kuram mājās ir kvalitatīva, jauna gultasveļa

Cilvēks ir savā ziņā iracionāls radījums un gatavs ieguldīt lielus līdzekļus dažādās ārišķībās, toties gultasveļu, kura vistiešākajā ziņā atstāj iespaidu uz pašsajūtu, parasti saņem mantojumā no vecākiem un vecvecākiem vai iegādājas vislētāko- sintētisku akcijas preci. Parādi, ka gultasveļa var būt arī savādāka un vari būt drošs – saņemsi pateicību par to katrā tikšanās reizē.

4. Gultasveļa ir absolūti universāla

Guļ visi – gan vīrieši, gan sievietes, gan jauni cilvēki, gan tie, kas jau uzkrājuši dzīves pieredzi, gan precēti pāri, gan laimīgi vientuļnieki, gan aktīvi sportisti, gan kultūras baudītāji. Reti kura dāvana vēl būs tikpat labi piemērota ikvienam. 

5. Klasiku toņu gultasveļa lieliski iederēsies jebkuras guļamistabas interjerā

Tā nu ir sanācis, ka pat visekstravagantākajiem cilvēkiem nebūs iebildumu pret pieskārienam patīkamu gultasveļu. Stilam šajā ziņā nav nozīmes – visu izšķir kvalitāte. “Saldākiem sapnīšiem piedāvā iegādāties visdažādāko gultas veļu, bet, ja esošajā piedāvājumā neatrodat savu sapņu gultas veļas komplektu, vai arī nepieciešami nestandarta izmēri, jautājiet, mēs palīdzēsim rast risinājumu! Papildus iespēja dāvināt DĀVANU KARTI gultas veļas iegādei.

Gultas veļa ideāla dāvana jebkuros svētkos- izlaidumā, kāzās, vārda un dzimšanas dienās, kristībās, māmiņdienā, sieviešu dienā, Valentīndienā, Ziemassvētkos, Jāņos utt.

to top