Aitas vilnas un kokvilnas vates pildījuma sega 200x220- 19459

Aitas vilnas un kokvilnas vates pildījuma sega 200x220- 19459
Kods: 19459
Noliktavā: 2
Cena: 25.00 €
Skaits:
Informācija par preci
Izmērs
200x220 cm
Apdares materiāls
100% kokvilna
Pildījums
50% aitas vilna; 50% kokvilnas vate
Ražotājs/valsts
Lietuva
Svars: +/- 2,8 kg. Ar nošuvēm rombu rakstā. Silta, pufīga, mīksta. Ar kokvilnai un aitas vilnai raksturīgo dabīgo aromātu.

Kombinētā pildījuma segas ir ērtas un praktiskas ikdienas lietošanai visās sezonās. Aitas vilna ir ļoti elastīga- cilvēkam kustoties, tiek saspiesta un tūlītēji atkal ieņem sākotnējo stāvokli, tādējādi veicinot nepārtrauktu gaisa kustību un mitruma absorbēšanas spēju. Arī kokvilna ir materiāls, kas izceļas ar augstām mitruma uzsūkšanas spējām, taču, atšķirībā no vilnas, ne pārāk silda. Tādēļ šī kombinācija veido savstarpēju mijiedarbību un ir piemērota ikvienam. Viena no galvenajām vilnas segas priekšrocībām ir pozitīva ietekme uz cilvēka veselību. Sega ar vilnas pildījumu neitralizē smakas, tomēr kokvilnai piemīt spēja uzsūkt dažādus aromātus, kā arī radīt labvēlīgu vidi baktērijām, tāpēc segas ar šo pildījumu biežāk ieteicams mazgāt.

Kopšana:
1. Mazgāt ar rokām maks.ūdens temp.30°C
2. Var gludināt maks.temp.līdz 150°C
3. Nežāvēt žāvētājā
4. Ķīmiski netīrīt
5. Nebalināt
Uzdot jautājumu
Vārds *
Tālrunis +371 *
E-pasts *
Jautājums *
 
  • Cena norādīta EUR, neietverot samaksu par piegādi.
  • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.
to top