AKCIJAS - ATLAIDES

SEKO JAUNUMIEM LĪDZI DRAUGIEM.LV  UN FACEBOOK.COM  cool

MĒS STRĀDĀJAM JŪSU ĒRTĪBĀM! wink
GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI PAR ZEMĀM-SAPŅU CENĀM yes

 
 

 

100% kokvilnas satīna 200x220 izm.3D gultas veļas komplektiem AKCIJA !

No 22,00 Eur TAGAD TIKAI PAR 19,60 Eur/kompl.:

  KLIKO ŠEIT!

 
 
GULTAS VEĻAS PAR VISZEMĀKAJĀM CENĀM- ar 99,9% garantiju! 

     "Saldākiem sapnīšiem" kļuvis iemīļots un pazīstams gultas veļas un piederumu interneta veikals plašam Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju interneta lietotāju lokam. Veļas par zemām cenām šeit varēja atrast vienmēr, taču  tagad pārsteidz Jūs ar pavisam zemām cenām. Nereāli? Pilnīgi reāli! Ieskaties  mūsu piedāvājumā un iegādājies! Dodam 99,9 % garantiju, ka tieši šādus, identiskus komplektus, kādus piedāvā mūsu internetveikals, par tik zemām cenām neatradīsiet nekur visā Latvijā! Bet, ja, tomēr, Tev ir zināmas konkrētas preces, kas citviet tiek tirgotas vēl lētāk, tad mums personīgi nosūti informāciju (linku/norādi) uz e-pastu info@saldakiemsapnisiem.lv , un mēs Tev to pārdosim VĒL AR 10% ATLAIDI rēķinot no viszemākās cenas!

 

         Piedāvājam arī atsevišķām precēm papildus ATLAIDES, skati- AKCIJAS PRECES !  

Ja lieto www.draugiem.lv portālu, tad SEKO mums šeit- OFICIĀLAJĀ LAPĀ, vai ja lieto www.facebook.com portālu, tad SEKO mums arī tur- OFICIĀLAJĀ LAPĀ

un uzzini par jaunumiem pirmais, piedalies rīkotajos konkursos un izsolēs, tādējādi iegūstot preces savā lietošanā  par vēl izdevīgākām cenām.

 

PASTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM- IZDEVĪGĀKI PIRKUMI!

 

yes ATLAIDES IEPĒRKOTIES INTERNETĀ

Sākot ar 2014. gada 1.maiju veiktajiem pasūtījumiem internetā piemērojam PASTĀVĪGO KLIENTU pasūtījumiem ATLAIDES, ja to sastāvā nav AKCIJAS, NOCENOTAS, vai jebkāda cita veida preces par zemāku cenu:

trešajam veiktajam pasūtījumam -

  saņem -5% ATLAIDI 

 

ceturtajam  -

 -7% ATLAIDI

 

piektajam un pārējiem pasūtījumiem 

 ZELTA KLIENTIEM

 VIENMĒR -10% ATLAIDE!!!

* Ja pretendē uz kādu no augstāk minētajiem statusiem, pasūtījumā papildus informācijas laukā norādi iepriekšējo rēķinu nr. Pēc  ZELTA KLIENTA statusa sasniegšanas iepriekšējie rēķinu nr. vairs nebūs jāuzrāda- Tev tiks piešķirts ZELTA KLIENTA NUMMURS!

 

IZMANTO IESPĒJU SEV VAI SAVIEM MĪĻAJIEM IEGĀDĀTIES

SKAISTU UN LABU GULTAS VEĻU!

Jautājumiem: mob.20097304
 info@saldakiemsapnisiem.lv

 
***  ATLAIDES UN AKCIJAS KOPĀ NESUMMĒJAS
to top