AKCIJAS / ATLAIDES

 
GULTAS VEĻAS PAR VISZEMĀKAJĀM CENĀM- ar 99,9% garantiju! 

     "Saldākiem sapnīšiem" kļuvis iemīļots un pazīstams gultas veļas un piederumu interneta veikals plašam Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju interneta lietotāju lokam. Veļas par zemām cenām šeit varēja atrast vienmēr, taču  tagad pārsteidz Jūs ar pavisam zemām cenām. Nereāli? Pilnīgi reāli! Ieskaties  mūsu piedāvājumā un iegādājies! Dodam 99,9 % garantiju, ka tieši šādus, identiskus komplektus, kādus piedāvā mūsu internetveikals, par tik zemām cenām neatradīsiet nekur visā Latvijā! Bet, ja, tomēr, Tev ir zināmas konkrētas preces, kas citviet tiek tirgotas vēl lētāk, tad mums personīgi nosūti informāciju (linku/norādi) uz e-pastu info@saldakiemsapnisiem.lv , un mēs Tev to pārdosim VĒL AR 10% ATLAIDI rēķinot no viszemākās cenas!

 

         Piedāvājam arī atsevišķām precēm papildus ATLAIDES, skati- AKCIJAS PRECES !  

Ja lieto www.draugiem.lv portālu, tad SEKO mums šeit- OFICIĀLAJĀ LAPĀ,

un uzzini par jaunumiem pirmais, piedalies rīkotajos konkursos un izsolēs, tādējādi iegūstot preces savā lietošanā  par vēl izdevīgākām cenām.

 

PASTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM- IZDEVĪGĀKI PIRKUMI!

 

yes ATLAIDES IEPĒRKOTIES INTERNETĀ

Sākot ar 2014. gada 1.maiju veiktajiem pasūtījumiem internetā piemērojam PASTĀVĪGO KLIENTU pasūtījumiem ATLAIDES, ja to sastāvā nav AKCIJAS, NOCENOTAS, vai jebkāda cita veida preces par zemāku cenu:

trešajam veiktajam pasūtījumam -

BRONZAS KLIENTS -  saņem -5% atlaidi pirkumam

 

ceturtajam  -

SUDRABA KLIENTS -7% atlaidi pirkumam

 

piektajam un pārējiem pasūtījumiem -

 ZELTA KLIENTS- VIENMĒR -10% ATLAIDE!

 

* Ja pretendē uz kādu no augstāk minētajiem statusiem, pasūtījumā papildus informācijas laukā norādi iepriekšējo rēķinu nr. Pēc statusa sasniegšanas iepriekšējie rēķinu nr. vairs nebūs jāuzrāda- Tev tiks piešķirts KLIENTA NUMMURS!

 

IZMANTO IESPĒJU SEV VAI SAVIEM MĪĻAJIEM IEGĀDĀTIES

SKAISTU UN LABU GULTAS VEĻU!

Jautājumiem: 20097304 (pieņemam zvanus noliktavas darba laikā)
e-pasts: info@saldakiemsapnisiem.lv

 
***  ATLAIDES UN AKCIJAS KOPĀ NESUMMĒJAS
to top