logo
Seko mūsu lapai
GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"
GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par vienmēr patīkami ZEMĀM CENĀM tiem, kas ir PAR jaukiem sapnīšiem un patīkamu gulēšanu! :)
Mums seko 11 268

Kā pareizi kopt gultas veļu

Auduma sastāvam ir ļoti būtiska nozīme, jo, zinot auduma sastāvu, Jūs varat to pareizi kopt, līdz ar to stipri pagarināt gultas veļas kalpošanas ilgumu. Viena un tā paša materiāla auduma struktūra un kvalitāte mēdz atšķirties atkarībā no auduma aušanas un diega apstrādes veida. Pirms lietošanas jebkura materiala gultas veļa ir jāziskalo.

Kā mazgāt:
  • Mazgāšanai piemērots ir veļas pulveris un šķidrie mazgāšanas līdzekļi, bez balinātāja piejaukumiem
  • Mēs iesakām mazgāšanu 30 ° C temperatūrā mākslīgās škiedras audumiem (mikrošķiedra, kokvilna-poliesters, zīds-poliesters, 100% poliesters) un 40° C dabīgās šķiedras (100% kokvilnas, 100% kokvilna-satīns ) audumiem izmantojiet saudzējošo mazgāšanas ciklu.
 
Gultas veļa būtu jāmaina ne retāk kā reizi nedēļā. Netīro veļu glabājiet sausā vietā ar labu ventilāciju, lai nerastos nelāga smaka vai pelējums. Segas konvertus un spilvendrānas pirms mazgāšanas izgrieziet uz kreiso pusi un ar suku iztīriet stūrus, kur mēdz sakrāties putekļi. Jaunu gultas veļas komplektu, izgrieztu uz kreiso pusi, vēlams pirms lietošanas izmazgāt. Dabīgo audumu izstrādājumi pēc mazgāšanas var sarauties par 2–6 %. Kokvilnas izstrādājumi labi elpo, nesviedrē un neelektrizējas, labi uzsūc mitrumu. Negatīvais – kokvilna mēdz izstiepties un salīdzinoši ilgi žūst, kā arī mazgājot saraujas. Krāsaino kokvilnu var mazgāt veļas mašīnā 30°–40° temperatūrā, bet balto veļu mazgā 60°–90° temperatūrā, izvēloties atbilstošus mazgāšanas līdzekļus. Gultas veļu ieteicams gludināt viegli mitru, izmantojot režīmu ‹‹kokvilna››, to var arī žāvēt veļas mašīnā.
to top