logo
Seko mūsu lapai
GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"
GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par vienmēr patīkami ZEMĀM CENĀM tiem, kas ir PAR jaukiem sapnīšiem un patīkamu gulēšanu! :)
Mums seko 11 274

Gultas veļas MODES TENDENCES

Arī gultas veļas pasaulē ir savas modes tendences,kas mainās ar katras sezonas maiņu. Visbiežāk tas skar krāsu toņus, kas kļūst aizvien neprognozējamāki. Protams, neitrālās krāsas gultas veļa ir joprojām ļoti aktuāla, bet ir cilvēki, kas savā guļamistabā vēlas ienest jaunus akcentus. Šajā gadījumā noderēs gultas piederumi ar spilgtu, rotaļīgu krāsu gammām.

Tomēr jāatceras, ka guļamistabas galevenā funkcija ir būt mūsu miera oāzei. Jaunākās gultasveļas modes tendences šajā ziņā nav izņēmums salīdzinot ar apģērbu modi un nākamos 12 mēnešus mēs redzēsim pietiekami daudz stilīgas greznības imitācijas kopā ar krāšņi vienkāršu neitralitāti., un ziedus it visur- pārklājos, aizkaros un gultas veļu komplektos.

Purpuram ar tā karalisko tonējumu lemts kļūt par nākamo sensāciju guļamistabā. Ir atgriezušies lieli, drosmīgi ziedu motīvi, kas ir ļoti spilgtās krāsās, kā arī  Art Deco iedvesmoti vienkrāsaino melnā, pelēkā un baltā kontrastu atgriešanās.

Gultas veļa ar sīkiem punktiņiem un smalkiem ziediņiem, kas rotāja savulaik gultas veļu ir modes pagātne. To visu nomaina, koša gultas veļa ar lieliem, izteiksmīgiem ziediem un dzīvnieku attēliem. Mūsdienās tiek izmantotas jaunas tehnaloģijas, kas uz auduma printē izteiksmīgus rakstus, kas tiek dēvēti par 3D (5D) attēliem.

Modē turpinās būt arī vienkārši audumi klusinātos toņos. Tiem daudzajiem, kas guļamistabā meklē mierīgu atmosfēru, savu nemainīgo kvalitāti turpinās piedāvāt maigie krēmkrāsas un dažādie baltie toņi. Mēģiniet uzklāt slāņos daudz līdzīgu toņu ar labi piemeklēta gultas pārklāja vai izkārtotu spilvenu palīdzību.

Gultas veļa ar gobelēna efektu- varētu teikt jaunums, kas neilgā laika posmā ir jau iekarojis cilvēku atzinību. Izskatās ļoti izsmalcināti un piešķir Jūsu guļamistabai aristokrātisku pieskaņu.

Savas modes tendences eksistē arī bērnu gultas veļai, bet to Jums vislabāk pateiks pats bērns. Modes tendences ir atkarīgas no tā brīža mīļākajiem pasaku vai multfilmu varoņiem.Viennozīmīgi gultas veļa bērniem ieteicams iegādāties no dabīgām šķiedrām (kokvilna,satīns u.c.)

Runājot par audumu veidiem, vairākumam gultasveļas dizaineru šī brīža populārākā izvēle ir organiskā un dabīgā kokvilna. Tomēr neaizmirstot to, ka jaunajā gultasveļas modē pastāv arī dažas augsto tehnoloģiju tendences ar mikrošķiedru apdari. Šie audumi novērš putekļu ērcīšu izplatību un iznīcina dažādas baktērijas.

 

to top