logo
Seko mūsu lapai
GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"
GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par vienmēr patīkami ZEMĀM CENĀM tiem, kas ir PAR jaukiem sapnīšiem un patīkamu gulēšanu! :)
Mums seko 11 268

IEGĀDE - PIEGĀDE

 

Piedāvājam iespēju iegādāties gultas veļas un piederumus pasūtot mūsu interneta veikalā, un saņemot ar pakomāta Omniva starpniecību. Piegādes laiks no rēķina apmaksas brīža 1-4 dienas. Piegādes izdevumi LV teritorijā ir +4,00 EUR neatkarīgi no pasūtīto preču skaita, lieluma, vai svara, izņemot, ja pasūtījumā iekļauts vairāk par vienu spilvenu un/vai segu. Tad piegādes izmaksas rēķina attiecīgi sūtāmo paku skaitam, par vienu paku +4,00 Eur. Ārpus LV robežām pēc Omnivas noteiktajām izmaksām, kuras katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli.

 
 

     Iepirkšanās interneta veikalā ļauj Tev ietaupīt gan naudu, gan laiku. Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu un patīkamas, izdevīgas cenas. Izvēlēto preci "liec grozā" un aizpildi laukus ar nepieciešamo informāciju (vārds, uzvārds, tel.nr., piegādes veids, adrese). Izmanto iespēju ievadīt papildus informāciju, ja tas ir nepieciešams pasūtījuma izpildei, un apstiprini, ka esi iepazinies/usies ar Lietotāja līguma un Privātuma politikas noteikumiem un tiem piekrīti. Pasūtījumus apstrādājam interneta veikala darba laikā. Ja pasūtījums veikts citā laikā, tas tiks apstrādāts nākamajā darba dienā.

 

IEVĒRĪBAI!

*** Avansa rēķina apmaksas derīguma termiņš ir 3 dienas no rēķina saņemšanas dienas (neieskaitot).

*** Ja rēķins par pasūtītajām precēm netiek apmaksāts šo 3 dienu laikā vai nav bijis iepriekš norādīts (papildus informācijas laukā) cits samaksas termiņš, tad "Saldākiem sapnīšiem" darbiniece ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu, vai pasūtīto/aizteikto preci nodot atpakaļ  tālākai tirdzniecībai un rēķinu anulēt, vai vienosies par citu- konkrētu apmaksas datumu. Tomēr, cerot uz abpusēji patīkamu sadarbību un cienot viens otra laiku un darbu, ja ir šaubas par spēju apmaksāt pasūtījumu vai nepārliecinoša vajadzība pēc iekārotās preces, lūdzam lieki pasūtījumus neveikt.

*** Apmaksātie pasūtījumi tiek izsūtīti katru darba dienu reizi dienā. Operatīvai saņemšanai iesakām pasūtījumu apmaksu veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas. 

 

Preču atgriešanas noteikumi. )

 

 

 

to top