100% mikrošķiedras dvielis GUCCI 50x90 cm ORANŽI RŪSGANBRŪNS- 19497

100% mikrošķiedras dvielis GUCCI 50x90 cm ORANŽI RŪSGANBRŪNS- 19497
100% mikrošķiedras dvielis GUCCI 50x90 cm ORANŽI RŪSGANBRŪNS- 19497
Kods: 19497
Noliktavā: 2
Cena: 2.00 €
Skaits:
Informācija par preci
Izmērs (cm)
35x50 cm +/- 2cm
Ražotājs/valsts
Ķīna
Materiāls
100% mikrošķiedra
Ar cilpinu dvieļa pakarināšanai.
No dvieļu piedāvājuma paties klientu TOP favorīts dēļ tā fantastikās mitruma uzsūkšanas spējas. Kvalitatīvs. Pēc taustes kolosāli mīlīgs, samtaini maigs.

Vispārēja informācija:
Mikrošķiedra ir termins, kas raksturo īpaši (ultra) smalkas, rūpnieciski veidotas šķiedras. Tās ir izgatavotas no poliestera, poliamīda vai poliestera, poliamīda un polipropilēna dažādās proporcijās. Mikrošķiedras „diegs” ir ļoti smalks un vizuāli bezplūksnains- 100 reizes tievāks par cilvēka matu. Katrs mikrošķiedras auduma vai izstrādājuma kvadrātcentimetrs satur lielu daudzmu šīs īpaši smalkās šķiedras, tāpēc tas ir izturīgs, maigs un neskrāpējošs, praktisks un drošs materiāls. Mikrošķiedras virsmai labi piekļūst gaiss, tādēļ tā ātri žūst un neveido labvēlīgu augsni baktērijām, ir antialerģiska. Kad audums ir sauss, statiskā elektrība starp šķiedrām iedarbojas kā magnēts un pievelk putekļus, izcili labi uzsūcot sevī mitrumu. Izstrādājumi, kas veidoti no šīs īpaši smalkās šķiedras, nodrošina patīkamu samtīgu saskari ar ādu.

Kopšana:
Pirms lietošanas obligāti izskalot/izmazgāt
1. Jāmazgā kopā ar citiem mikrošķiedras izstrādājumiem, nedrīkst mazgāt ar kokvilnas, vilnas u.c. materiāliem, kas „pūkojas”
2. Vēlams mazgāt ar rokām vai veļasmašīnā maks. ūdens temp. 60°C
3. Var gludināt
4. Var žāvēt žāvētājā zemā temperatūrā
5. Nebalināt
6. Ķīmiski netīrīt
Uzdot jautājumu
Vārds *
Tālrunis +371 *
E-pasts *
Jautājums *
 
  • Cena norādīta EUR, neietverot samaksu par piegādi.
  • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.
to top