Zosu spalvu un dūnu pildījuma spilvens 70x80 BĒŠS- 0179

Zosu spalvu un dūnu pildījuma spilvens 70x80 BĒŠS- 0179
Kods: 0179
Noliktavā: Pašreiz nav. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.
Cena: 16.00 €
Informācija par preci
Apdares materiāls
100% kokvilna
Pildījums
100% zosu spalvas un dūnas
Ražotājs/valsts
Feniks
Svars: +/- 1,8 kg

Dūnu spilvens ir izstrādājums ar augstu gaisa cirkulācijas spēju. Dūnas pagalvim dod apjomu, taču, uz tā uzliekot galvu, saplok. Tāpēc spilvenos dūnas tiek kombinētas kopā ar nedaudz cietākajām spalvām, tās dod guļamajai virsmai pamatu.Tā saukto veselības spilvenu veido trīs slāņi- pa vidu vairāk iestrādātas spalvas, bet tam apkārt pildījums ar lielāku dūnu procentu. Šāds spilvens nav ne pārāk mīksts, ne ciets. Spilveni ar dabīgo zosu spalvu pildījumu nodrošinās komfortablu miegu jebkuros apstākļos. 100% kokvilnas materiāls ļauj ādai elpot, ir patīkams, un noteikti ļaus baudīt saldus sapņus. Tā ir kvalitāte un nesalīdzināmi ilgs kalpošanas ilgums- spilveni nesagulēsies un nesakunkulēsies, kā tas notiek ar vati pildītiem spilveniem jau pēc pavisam maza laika. Droša izvēle un garantija uz ilgu laiku.

Kopšana: Ļaut uz 24 h izsalt (atstāt zemas gaisa temperatūras apstākļos), negludināt, ja ssamitrināts, žāvēt izklātu, ķīmiski netīrīt, nebalināt.
Uzdot jautājumu
Vārds *
Tālrunis +371 *
E-pasts *
Jautājums *
 
  • Cena norādīta EUR, neietverot samaksu par piegādi.
  • Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.
to top